شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

اجاره خودرو

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

عرضه محصول جدید لیفان

عرضه محصول جدید لیفان

لیفان

لیفان ۷۲۰ قرار است توسط کرمان موتور در سه ماه اول سال ۹۲ به بازار کشور عرضه شود که بر این اساس لیفان۷۲۰ بعد از ۵۲۰، ۶۲۰ و X۶۰ چهارمین محصول از کارخانه لیفان برای بازار ایران باشد.
خودرو قطعات یدکی لیفان ۷۲۰ یک رده بالاتر از مدل ۶۲۰ جای می‌گیرد و ۱۵سانتیمتر در طول و ۶ سانتیمتر در عرض از این خودرو بزرگتر است و حدود ۰.۵ سانتیمتر کوتاه‌تر از ۶۲۰ است.

قطعات لیفان

این خودرو با پیشرانه ۱.۸ لیتری به بازار چین عرضه شد که توسط شرکت لیفان توسعه داده شده است و نهایت قدرتی برابر با ۱۲۶.۵ اسب بخار تولید می‌کند و چند اسبی نسبت به پیشرانه‌های موجود برای X۶۰ و ۶۲۰ ضعیف‌تر است اما این احتمال وجود دارد که کرمان موتور همان نمونه ۱۳۱ اسب بخاری موجود در ایران را برای این خودرو نیز در نظر بگیرد.حد اکثر گشتاور این پیشرانه به ۱۵۹ نیوتن متر در ۴۴۰۰ دور در دقیقه می‌رسد و با یک جعبه دنده ۵ سرعته دستی ترکیب خواهد شد. این خودرو با جعبه دنده اتومات یا CVT ارایه نخواهد شد و احتمالا نمونه CVT توسعه یافته توسط لوازم یدکی لیفان در آینده به لیست انتخاب‌های موجود برای این خودرو اضافه می شود. میزان مصرف سوخت این خودرو هنوز منتشر نشده اما توانسته استاندارد آلایندگی یورو۴ را دریافت کند.

قطعات یدکی لیفان

۷۲۰ در هر چهار چرخ از ترمزهای دیسکی بهره می‌برد که در چرخهای جلویی از نوع خنک شونده هستند. ترمزهای این خودرو به سیستم‌های ABS و EBD مجهز شده‌اند. همچنین برای ایمنی بیشتر این خودرو در مجموع چهار کیسه هوا در نظر گرفته شده که شامل دو کیسه برای سرنشینان جلویی و دو کیسه هوای پرده‌ای می‌شود. دور بین دید عقب، سنسور دنده عقب و سیستم ضد سرقت از دیگر موارد ایمنی این خودرو هستند.
هنوز درباره قیمت احتمالی این خودرو اطلاعات دقیقی منتشر نشده است.

کیفیت خودروهای داخلی

کیفیت خودروهای داخلی

لوازم لیفان

اما بزرگ‌ترین تغییر این قسمت، بررسی پژو 207 اتوماتیک برای اولین بار است. این در حالی است که مدت‌زمانی طولانی از عرضهٔ 207 جدید به بازار می‌گذرد اما خبری از آن در جدول کیفیت نبود؛ اما حالا که به‌تازگی ایران‌خودرو فروش نسخهٔ اتوماتیک آن‌را آغاز کرده است، نام 207 اتوماتیک در جدول کیفیت دیده می‌شود قطعات یدکی لیفان درحالی‌که هنوز هم خبری از 207 دستی نیست. بااین‌حال این خودرو در نخستین بررسی خود موفق به کسب چهار ستارهٔ کیفیت شده که آن‌را هم‌سطح خودروهایی چون رنو ساندرو و تندر اتوماتیک قرار می‌دهد. به‌طورکلی صدر بخش خودروهای 25 تا 50 میلیون تومان جدول کیفیت، تحت سلطهٔ خانوادهٔ خودروهای رنو ساندرو و L90 قرار دارد که حالا پژو 207 اتوماتیک هم به آن‌ها اضافه شده است.

قطعات لیفان

بخش بعدی متعلق به خودروهای 50 تا 75 میلیون تومان قرار دارد لوازم یدکی لیفان که به‌جز یک مورد، بقیه همگی چینی هستند. قعر جدول این بخش به خودروهای چینی لیفان X60 و ام‌وی‌ام 550 اختصاص پیدا کرده است؛ بنابراین این دو خودرو به همراه ام‌وی‌ام 110S، پژو پارس، پژو 405، سمند، تیبا 2، ساینا و خانوادهٔ پراید، بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی محسوب می‌شوند.

لیفان

اما چینی‌های بی‌کیفیت این قسمت در همین‌جا پایان میابند چراکه خودروهای چری آریزو 5، چانگان CS35، جک J5 و برلیانس H330 همگی سه ستارهٔ کیفیت را دریافت نموده‌اند. تنها خودروی دوستارهٔ این قسمت نیز آریو اتوماتیک است درحالی‌که صدر آن‌هم هیوندای i10 با چهار ستارهٔ کیفیت قرار گرفته است.

بازار گرم بلند قامتان لیفان

بازار گرم بلند قامتان لیفان

لیفان

به گفته سام کاویانی همان‌گونه که بازار بلندقامتان وارداتی سخت داغ و پرشور است و سانتافه نامی از هیوندای هم صدرنشین آن بازار در سال 95 شد؛ سازندگان داخلی هم پای به پای وارداتی‌ها شبانه‌روز مشغول به کارند و خیل انبوهی از هم‌وطنان مشتاق را به انواع شگرد و تدابیر قطعات یدکی لیفان مفتون و مجذوب خود نموده‌اند. منظور از تولیدات داخل هم در اینجا اشاره به آن دسته از بلندقامتانی دارد که اساساً آسیایی هستند و در این دیار تنها مونتاژ می‌شوند. بخش عمده آنها از خطه پهناور چین می‌آیند و اندکی هم از ژاپن.

قطعات لیفان

در مجموع، در یازده ماهه نخست سال 1395 شمسی، تعداد 54,341 دستگاه خودروی شاسی‌بلند در کشورمان تولید شد که نسبت به سال پیش از آن از رشد 49.9 درصدی برخوردار بود. کماکان جک S5 با تولید 18,745 دستگاه در صدر این جدول ایستاده است و بعد از آن چری تیگو 5 جای گرفته است. خودرویی لوازم یدکی لیفان که بیشترین رشد سالانه تولید را در میان تمامی بلندقامتان داخلی از آن خود نمود و شمار تولیدات آن بیش از 7 برابر در قیاس با سال 94 رشد داشت. کمترین رشد و کمترین تولید هم در میان داخلی‌ها از آن لندمارک بود که تنها یک دستگاه از آن در سال 95 تولید شد!

لوازم لیفان

تولید خودروهای بلندقامت ساخت داخل . با این توضیح که چون برخی از این خودروها به تازگی، در اواسط و یا ماه‌های پایانی سال 95 وارد خط تولید شدند و کمتر از یک سال هم است که در چرخه تولید هستند، ارقام رشد سالانه آنها در جدول منظور نگردیده است

گزارش سازمان مستقل ناظر بر کیفیت

گزارش سازمان مستقل ناظر بر کیفیت

لیفان

یکی از راه‌های کسب اطلاعات از میزان کیفیت خودروها و مشکلات احتمالی آن‌ها، گزارش‌های سازمان‌های مستقل ناظر بر کیفیت محصولات تولیدی می‌باشد. مؤسساتی نظیر جی دی پاور در این زمینه پیشتاز بوده و می‌توان با اعتماد به گزارش‌های آن‌ها که از طیف وسیعی از مشتریان و خریداران به دست آمده، قطعات یدکی لیفان تصمیم‌گیری نمود. در ایران نیز شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که یک موسسه خصوصی است این وظیفه را برعهده دارد.

لوازم لیفان

معیارهای شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد برای تعیین سطح کیفیت خودروها از طریق بازرسی در خط تولید شرکت‌ها با هماهنگی و اجازه آن‌ها و به سفارش وزارت صنعت و معدن و تجارت و بررسی مواردی چون پیشرانه، سیستم تعلیق، تزئینات داخلی و خارجی و صداهای غیرعادی می‌شود. هرچند این روش نسبت به ارزیابی از خریداران و شمارش عیوب خودروهای فروخته شده در بازه‌های زمانی خاص از قابلیت اعتماد پایین‌تری برخوردار است اما به هر جهت می‌توان تا حدود زیادی همین ارزیابی را نیز به عنوان مرجع پذیرفت و از آن برای تشخیص میزان کیفیت محصولات لوازم یدکی لیفان خودرویی داخلی استفاده کرد.

قطعات لیفان

در گزارش این شرکت، رده کیفی خودروها با ستاره‌هایی از یک تا پنج به نمایش در می‌آید. متأسفانه در این گزارش‌ها خبری از نمره‌های منفی خودروها و همچنین نوع عیوب کشف‌شده آن‌ها نیست. بنابراین مشخص نمی‌شود که وزن ستاره‌های دریافتی یا از دست رفته بیشتر بر اساس سیستم‌های فنی و مکانیکی بوده یا تزئیناتی و رفاهی و این اشکالات و عیوب با چه هزینه‌ای و به چه صورتی قابل رفع است. بعلاوه مشخص نیست که محصول خروجی از کارخانه در بازه زمانی مثلاً سه ماهه، چه مشکلات و معایب جدیدی را بروز خواهد داد.

متحول شدن یا نشدن صنعت خودرو ایران

متحول شدن یا نشدن صنعت خودرو ایران

لیفان

مصطفی حسنی: در یک‌صد و سومین اجلاس شورای عالی قطعات یدکی لیفان استاندارد در تاریخ 1381/12/25 تصویب شد که 55 استاندارد به‌عنوان استانداردهای الزامی خودروهای تولیدی در نظر گرفته شوند که از بین آن‌ها 51 مورد به موسسهٔ استاندارد و 4 مورد به سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت و سازمان محیط زیست مربوط می‌شود. این استانداردها که برگرفته از استانداردهای اتحادیه اروپا بودند عمدتاً به مسائل پایه مثل ترمزگیری، وسایل هشداردهنده، چراغ‌ها، آینه‌ها، کمربند ایمنی و … مربوط می‌شدند و بالاخره با فراز و نشیب‌های زیادی اجرا شدند.

قطعات لیفان

همچنین اعلام شده بود اگر خودرویی نتواند تا ابتدای دی‌ماه سال جاری 61 مورد استاندارد مذکور را رعایت کند با توقف تولید و عدم شماره‌گذاری روبه‌رو می‌شود. اکنون از طرف موسسه استاندارد اعلام شده که تولید 25 خودروی داخلی به همین دلیل متوقف شده است که اتومبیل‌های سواری این لیست عبارت‌اند از: MVM 315 صندوق‌دار، MVM 550، چری تیگو 5، جک J5، سایپا 131 و 132 دوگانه‌سوز، سایپا 141 بنزینی و دوگانه‌سوز، آریو 1500، پژو پارس XUM، وانت تک کابین و دو کابین مزدا و کارا 1700 بنزینی و دوگانه‌سوز، فاو آسا B50f، لیفان 620، لیفان X50، لوازم یدکی لیفان X60، هیوندای i10

لوازم لیفان

علاوه براین خودروی معظم وانت نیسان در این لیست وجود ندارد و ما همچنان می‌توانیم شاهد تردد آن با رنگ زیبای آبی باشیم، البته این بار باید افتخار کنیم که این وانت از سد استانداردهای 61 گانه هم عبور کرده! خودرو MVM 315 لیفت بک هم که با نمونه هاچ‌بک آن به‌جز شکل بدنه ازنظر ایمنی، کیفیت، مشخصات فنی و … هیچ تفاوتی نداشته و البته مثل برخی دیگر از خودروهای این لیست مدت مدیدی از توقف تولید آن به دلایل دیگری می‌گذرد، غیر استاندارد شناخته شده اما مدل هاچ‌بک استاندارد است! تولید پژو پارس با موتور 1800 سی‌سی XU7JPL3 به دلیل غیر استاندارد بودن پایان یافته اما پژو 405 و سمند با پلت فرم مشابه و همین موتور استاندارد هستند و تولید آن‌ها ادامه دارد!

مقایسه اجاره خودرو پارسی با رقبا

مقایسه اجاره خودرو پارسی با رقبا

اجاره خودرو یک وسیله نقلیه محبوب حمل و نقل است. این در حالی است که شما در سفر طولانی، تعطیلات خانوادگی یا جشن های گروهی، آسایش و راحتی زیادی را فراهم می کنید.

بنابراین، دانستن شرکت کرایه ماشین و مقایسه خدمات می تواند به شما یک معامله بهتر را بدهد. اگر در انگلستان اجاره اتومبیل را در نظر بگیرید، کار ساده ای نیست، به نظر می رسد. شما باید هر جنبه ای از خدمات اجاره خودرو را بدانید.

مقایسه اجاره ماشین پارسی با رقبا

مقایسه اجاره خودرو پارسی با رقبا

مهمترین چیز این است که یک ارائه دهنده خدمات مشهور را انتخاب کنید.

رزرو اجاره ماشین از طریق منابع آنلاین آسان است. آنها به مردم اجازه می دهند تا بهترین معاملات را بررسی و مورد استفاده قرار دهند.

اگر میخواهید از هر نوع اشتیاقی در روند استخدام جلوگیری کنید، فقط به یک وبسایت خدمات اجاره اتومبیل مشهور وارد شوید. شما می توانید معاملات استخدام ایده آل را پیدا کنید. شما همچنین برخی از معاملات مقرون به صرفه را خواهید یافت.

چرا CarRentalsparsi را به منظور کرایه اتومبیل خود استفاده کنید؟

بهترین پیشنهادات در سراسر جهان: شما می توانید لیست عظیمی از بهترین نرخ های روزانه موجود در سراسر جهان از جمله انگلستان پیدا کنید. این بهترین راه برای پیدا کردن ماشین اجاره بودجه شماست.

این که آیا شما نیاز به ماشین کوچک، جمع و جور، اقتصاد و یا استاندارد، شما می توانید هر یک از آنها را در یک مکان مقایسه کنید.
فهرست شهرهای: پوشش شهرهای محبوب در سراسر جهان. این که آیا منچستر، آکسفورد، ساوتهمپتون، ولز و یا هر شهر دیگر انگلستان است، شما قادر خواهید بود که یک سرویس اجاره ایده آل پیدا کنید.

به غیر از بریتانیا، اگر می خواهید مسافرت راحت را انجام دهید، می توانید شهرهای دیگر محبوب را نیز جستجو کنید.

شبکه بزرگ اجاره اتومبیل : CarRentalsparsi نرخ صدها ارائه دهندگان خدمات اجاره اتومبیل را در سراسر جهان مقایسه می کند و با تمام بزرگترین تامین کنندگان مانند اجاره خودرو پارسی و غیره مقایسه می کند.

منطقه خدمات: منطقه خدمات اجاره کامل شامل، اجاره خودرو در تهران ، اجاره ماشین های خارج از فرودگاه و اجاره یک راه است. شما همچنین می توانید لیست فرودگاه های محبوب در سراسر جهان را برای رزرو خودرو در این مناطق خدمات پیدا کنید.

ادارات برای برقراری ارتباط بهتر: دفاتر را در لندن، بارسلونا، میلان، تالین، میامی، نیویورک و لس آنجلس پیدا کنید. نمایندگان خدمات کارشناس کارشناسان در اروپا و ایالات متحده آمریکا برای حل و فصل پرس و جو خود را.

سوالات اجرایی حل شده است: هرچیزی که ممکن است سوالی باشد، در صورتی که از سوالات قبل از رزرو، سوالاتی درمورد سوالات اجاره یا پست اجاره شود، پاسخ برای شما آماده است.

آنچه باید قبل از اجاره خودرو بدانید

آنچه باید قبل از اجاره خودرو بدانید

آیا تا به حال در مورد استخدام یک ماشین فکر کرده اید؟ اگر “نه”، علت پشت این ممکن است اتهامات اضافی که توسط ارائه دهندگان خدمات اجاره خودرو بکار گرفته شود.

بنابراین، برای تغییر تصور شما در مورد اجاره خودرو ها، این خدمات عاقلانه در مورد خدمات اجاره اتومبیل در اروپا خواهد بود.

اگر شما در مورد شرکت در جشنواره بعدی اجاره خودرو تهران ، ایران، برنامه ریزی کنید، پس از آن اجاره یک ماشین بسیار راحت است، زیرا این امر باعث می شود مکان های دیدنی راحت تر شود.

به عنوان یک راه انعطاف پذیر و آزاد برای دیدن کل اروپا باقی می ماند. این استقلال شما را افزایش می دهد و تجربه شما را از مقصد انتخابی شما گسترش می دهد و خاطراتی شگفت انگیز را به شما منتقل می کند.

شرکت های اجاره خودرو در تهران به خاطر خدمات عالی اجاره ای که ارائه می دهند شناخته شده است.

آنچه باید قبل از اجاره ماشین بدانید

آنچه باید قبل از اجاره خودرو بدانید

برخی از این خدمات عبارتند از:

اجاره خودرو یک طرفه: این خدمات یکطرفه شما را قادر می سازد تا ماشین را در یک مکان برداشته و آن را در کنار دیگری بکشید.

این بهترین تصمیم برای انجام این کار است اگر به گزینه ها و انعطاف پذیری در هنگام سفر نیاز دارید. این یک سرویس بدون هیچ زحمتی برای کسانی است که ماهیت زمان و پول را می دانند، می توانند از آن استفاده کنند.

اجاره ماشین فرودگاه: خدمات ارائه شده ارائه می دهد گزینه های مختلف برای مشتریان.

خودرویی که از بزرگترین شرکت هایی مانند اجاره خودرو پارسی ، اجاره ماشین بودجه، دلار، و غیره استخدام شده است می تواند شما را به تمام فرودگاه های بزرگ و شهرهای اروپا هدایت کند.

اجاره ماشین خارج از فرودگاه: استخدام خدمات اجاره اتومبیل در خارج از فرودگاه می تواند وقت و پول شما را نجات دهد. آنها همچنین به شما در اجتناب از برخی خطوط طولانی که بیشتر در مورد وسایل نقلیه اجاره اتومبیل در اروپا استفاده می شود کمک می کند.

اگر شما اجاره ماشین های خارج از فرودگاه را استخدام کنید، آنها همچنین به اجتناب از هزینه های اجاره اتومبیل اجاره اتومبیل کمک می کنند.

قوانین و مقررات اجاره خودرو

اما اگر از قوانین و مقررات مطلع نیستید، اجاره اتومبیل و استفاده از آن خدمات می تواند کمی دشوار باشد. بنابراین، در زیر موارد ذکر شده می تواند به شما در ارائه اطلاعات ضروری که شما باید در حین اجاره یک خودرو در اروپا بدانید، کمک می کند:

اجاره خودرو در تهران: اگر شما در برنامه ای برای سفر به کشورهای مختلف اروپایی با یک ماشین اجاره ای هستید، پس از آن خودتان راجع به قوانین و مقررات کشور بسیار مهم است.

هرگز فراموش نکنید اسناد لازم مانند پاسپورت، ویزا، گواهینامه رانندگی، ثبت خودرو، اسناد مسافرتی و هزینه مرزی متقابل را فراموش کنید. هر زمانی که در میان مرز بین دو کشور قرار می گیرید، باید وسیله نقلیه و مدارک مورد نظر توسط افسران گمرکی را نشان دهید.

در غیر این صورت، اگر از خارج از منطقه غیر مجاز آژانس خارج شوید، از شما متهم می شود.

مجوزها و مجوزها: گواهینامه رانندگی شما بیشترین بازدید را در هنگام بازدید از کشورهای اروپای غربی می دهد. اگر نه، در صورت رانندگی بدون مجوز بین المللی، شما برای رانندگی جریمه خواهید شد.
بیمه: قبل از دریافت بیمه اختیاری از سازمان اجاره، ابتدا پوشش شرکت های کارت اعتباری و بیمه اتومبیل را بررسی کنید.

سپس چاپ خوب را در توافقنامه کارت اعتباری خود مانند اجاه خودرو رزرو آنلاین خود بخوانید، به شما اطلاعاتی را در مورد اینکه در چه کشورهایی پذیرفته می شوند، بخوانید.

در کل، استخدام اجاره خودرو ارزان تهران یک تجربه فوق العاده و شگفت انگیز است. اما قبل از استخدام این خدمات اجاره ای برای بازدید از شهرهای مختلف که دارای محدودیت های خاص خود هستند، بهتر است قبل از رفتن به دانش خود، دانش خود را بکشید.

بهترین خدمات اجاره ماشین با تخفیف

بهترین خدمات اجاره ماشین با تخفیف

ممکن است دلایل زیادی برای استخدام یک ماشین وجود داشته باشد، مثلا اگر خودرو شما در دسترس نیست، برای سفر تجاری یا برای تعطیلات خود در خارج از کشور، ممکن است لازم باشد.

هر دلیلی برای اجاره ماشین است، اما گرفتن بهترین قیمت با بهترین قیمت، این است که همه به دنبال آن هستند. هنگام مسافرت به مقصد پیش رزرو خود را برای اجاره خودرو آنلاین انتخاب عالی برای تمام نیازهای خاص خود است.

شما به راحتی می توانید تخفیف اجاره ماشین را در اینترنت پیدا کنید، همه به دلیل چندین وب سایت سفر که ارائه دهنده خدمات و خدمات با توجه به نیازهای مسافران در سراسر جهان است.

بهترین خدمات اجاره خودرو با تخفیف

بهترین خدمات اجاره ماشین با تخفیف

پس چگونه می توانید بهترین موجود را پیدا کنید؟

تعدادی از وبسایتها وجود دارند که از شرکت های معتبر دنیا استفاده می کنند و آنها را در کنار یکدیگر در صفحه جستجو نشان می دهد. در آنجا شما می توانید هزینه های طیف وسیعی از خودرو را ببینید.

اما هنوز شماری از مشکلات وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. هر ارائه کننده خدمات برخی از نقل قول های استثنایی را در وب سایت خود می نویسد، اما قبل از دادن شایعه نهایی به رزرو خود، باید شرایط را بررسی کنید.

شرایطی مانند بیمه آسیب تصادف، بیمه فوق العاده بیمه یا بیمه پانچ، بعضی از موارد کلیدی هستند که قبل از رزرو باید در نظر گرفت، زیرا این می تواند میزان هزینه های شما را افزایش دهد.

برای جلوگیری از چنین شگفتی های ناخوشایندی هرگز با ارزان ترین قیمت نروید.

در اینجا برخی از مزایای استفاده از رزرو آنلاین:

شما می توانید نرخ پایین رزرو رزرو پیشنهادی داشته باشید، مخصوصا اگر شما آن را آنلاین رزرو کنید. شما به سختی می توانید تخفیفات خود را در مقصد خود دریافت کنید، زیرا انتخاب های شما محدود است.

اگر با آژانس اجاره اتومبیل در دسترس باشد می توانید از انتخاب ماشین مورد علاقه خود بهره مند شوید.

در اینترنت می توانید از وب سایت های مختلف بازدید کنید تا قیمت های مختلف ارائه دهندگان خدمات اجاره اتومبیل آنلاین را مقایسه کنید. با انجام این کار می توانید معاملات اقتصادی و تخفیف های شگفت انگیز را در مورد مورد نظر خود دریافت کنید.

رزرو پیشرفته سر خود را از مزایا، هزینه ها و صرفه جویی در وقت با ارزش خود را نیز.

اگر به اروپا یا ایالات متحده آمریکا سفر می کنید، در مورد زبان های مختلف محلی صحبت کنید، برای رزرو اجاره خودرو اروپا ضروری است.

از آنجایی که ارتباط ضعیف با زبان های محلی ممكن است با مشكلاتی كه از سوی رانندگان تاكسی محلی بر روی نرخهای معمولی تاكسی ها و همچنین سایر حمل و نقل ها ایجاد می شود، مشكلاتی ایجاد كند.

با انتخاب پلت فرم آنلاین برای رزرو برای ماشین اجاره شخصی خود، شما می توانید خود را کشف، به چشم انداز شگفت انگیز نگاه کنید و یا اقامت در اواخر برای لذت بردن از زندگی شبانه از شهرستان شما بازدید بدون استرس است.

بررسی خودرو پژو 2008

بررسی خودرو پژو 2008

پژو با عرضه‌ی مدل 2008 در سنه 2013 مایه جلب‌توجه خریداران خودروهای کوچک شد.

این خودرو که بر پایه‌ی 208 هاچبک بنا شده، گزینه‌ای متفاوت را به راننده‌های سوپرمینی‌ها پیشنهاد می‌دهد. 2008 که به‌طور مستقیم نیسان جوک را هدف گرفته تا به حال بیش از 500 هزار دستگاه فروش را در سرتاسر جهان تجربه کرده است.

اما سه سنه پس از عرضه سررسید آن بود لغایت پژو دستی بر سر و روی این اتومبیل بکشد. 2008 صاحب یک چهره‌ی جدید و لیست آپشن های به‌روز شد. وانگهی تریم سطح بالای GT Line که اینجا آزمایش شده نیز به فهرست خرید اضافه گردید. داشبورد آشنای خودرو باقی‌مانده و اکثر مدل‌ها از صفحه‌نمایش 7 اینچی کاربرد می‌کنند.

اجاره ماشین پژو 2008
اجاره خودرو پژو 2008

اجاره خودرو پژو 2008

بزرگ‌ترین دگرگونی ها در خارج خودرو رخ‌داده‌اند. در نمای جلو جلوپنجره‌ای جسور و عمودی را می‌بینیم که در کنار چراغ‌های تیره‌ی اتومبیل نمایی عصبانی و جذاب را به هستی آورده‌اند.

قوس‌های بزرگ چرخ‌ها نیز نمایی چشمگیرتر را برپایی کرده‌اند. در نمای عقب دسته‌ای از لامپ‌های 3 بعدی، طراحی متمایز و جالبی را ارائه داده‌اند.

هرکسی که پژو 208 یا 308 را رانده باشد سریعاً با کابین این خودرو نیز بستگی استوار می‌کند. کیفیت موارد بکار رفته درمجموع خوب است.

تنها یک شرمندگی برای پژو وجود دارد و آن این است که پژو به کارگیری پلاستیک‌های دشوار در رأس داشبورد را خلاص نکرده است. فرمان حقیر خودرو آشنا است و نشان‌دهنده‌ها نیز سبکی منحصربه‌فرد دارند.

برای اولین بار نیز تکنولوژی MirrorLink و اپل کارپلی داخل سیستم اطلاعات سرگرمی پیمان داده‌شده‌اند.

باید خاطرنشان ساخت که استعمال بیشتر اسمارت فون ها به یک فرمایش ضروری در دنیای امروزین تبدیل شده و پژو هم از این امر غافل نبوده است.

نبودِ دکمه‌های فیزیکی رنجانیدن کننده است هرچند که شاید این مورد در مدل‌هایی همچون 3008 بهبود خواهند یافت. پژو 3008 اواخر سال جاری با نسل دوم داشبوردهای iCockpit عرضه خواهد شد.

اجاره خودرو پژو 2008 در تهران
اجاره ماشین پژو 2008 در تهران

اجاره ماشین پژو 2008 در تهران

همانند مدل‌های موفق 208،308 و 508، این نسخه‌ی GT Line نیز از جزئیات مشکی‌رنگ، رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی و نشانه‌های منحصربه‌فرد فایده می‌برد.

خریداران وانگهی پدال‌های آلومینیومی و دوخت‌های قرمز داخل کابین را به همراه سقف پانورامیک کامل و سیستم ناوبری گرفتن می‌کنند.
اگرچه که این تریم GT در بالاترین مدل 2008 قرار می‌گیرد اما این جزئیات اضافی بهای زیادی را طلب می‌کنند.

خودروی حاضر در تست تقریباً 28 هزار دلار قیمت دارد که بهایی گزاف برای چنین خودرویی با بی گمان و اندازه‌ی یک سوپرمینی محسوب می‌شود.

وانگهی این خودرو با پرفروش‌ترین پیشرانه‌ی 81 اسب بخاری PureTech عرضه نمی‌شود به این معنی که ارزان‌ترین نسخه‌ی GT Line از قیمت 26885 دلاری نخست می‌شود.

در جاده اجاره ماشین پژو 2008 جدید باعث تعجب نمی‌شود و امثال 2008 کهنه است. تغییری در شاسی، سیستم تعلیق و فرمان اتمام نشده است فلذا جذابیت‌های رانندگی آن نیز تغییر چندانی نداشته است.

فرمان کوچک اتومبیل حس چابکی را بالاتر دستگیر ولی در پیچ‌های تند بی‌حس است. برای خارج کردن حداکثر نیرو از پیشرانه باید دور موتور را زیاد بالا برد.

لیست قیمت خودرو ها

اجاره خودرو کار رنت بزرگترین شرکت اجاره خودرو با بهترین قیمت ها در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد اجاره خودرو ارزان تهران را از ما بخواهید

تصدی خودرو در فرودگاه

تصدی خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو پارسی تازه ترین مکان نیوزیلند را در فرودگاه کرایستچرچ اعلام کرده است. مسافران بین المللی و داخلی می توانند بیشتر از تعطیلات خود را با بازدید از بهترین سایت ها و جاذبه های زیبای تهران ارائه دهند، به محض این که آنها را ترک می کنند.

خانه به مشهور تراموا کریستچرچ، نیو برتون نوک، مرکز بین المللی قطب جنوب و پارک حیات وحش اورانیا، تنها مکان در جهان است که شما می توانید نماد ملی نیوزیلند را با کیوی آشنا کنید. تجربه این همه و بیشتر در اوقات فراغت خود را با اتومبیل های بزرگ پروژه، خدمات و قیمت مقرون به صرفه.

تصدی ماشین در فرودگاه

تصدی خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو در تعطیلات تهران

بهترین استفاده را از فرار تعطیلات خود را به تهران با راحتی خدمات اجاره خودرو شرکت، که شامل یک شاتل از فرودگاه به اجاره بلند کردن نقطه. مکان چهارم برای باز کردن در نیوزیلند پس از اوکلند، ولینگتون و کوئینستاون، اداره کرستچرچ واقع در 20 رون گوتری جاده، دقیقه ای دورتر از قله های برفی شیراز و دریاچه های روشن کانتربری است.

ایده آل برای افراد خانواده و آشنایان ماجراجویی، شرکت اجاره خودرو پارسی ارائه می دهد طیف وسیعی از وسایل نقلیه موتوری برای هر مسافر و نیازهای آن است.

از اجاره ماشین های کوچک تا سدان های بزرگ، SUV ها و یا 4WD ها، سازمانی ماشین ایده آل برای سفر از طریق حومه شهر، انجام سفر های سریع و یا بازدید از اسکی آلپ اسکی دیزین است.

با ارتفاع عمودی تا 684 متر، میدان های برفی باید برای هر اکسپلورر تعطیل، که به تمام محدوده های مهارت می پردازند، ببینند.

برای مبتدیان سعی کنید “فرش سحر و جادو” بلند تا کوه نوردی و یا برای یک اسکله عجله آدرنالین واقعی از طریق تشکیلات سنگی در بالای میدان به نام “برج”.

شرکت های با سابقه اجاره خودرو

محل های تهران و شیراز توسط اجاره خودرو پارسی در ظرفیت شریک حقوقی خود خدماتی ارائه می شود و اتومبیل های مشابه و وسایل نقلیه تجاری، سرویس و مهمتر از همه، نرخ اجاره ارائه می شود.

اجاره خودرو پارسی دارای سابقه ای طولانی در موفقیت است و با شرکای سازمانی خود همان ارزش ها و تعهد به خدمات استثنایی مشتری را به اشتراک می گذارد.

12345678910
last